Nasi partnerzy

To dzięki nim możemy się rozwijać!

sparco logo

Sparco

Sparco to włoska firma motoryzacyjna znana od 1977 roku, słynąca z akcesoriów do aut sportowych. Pierwszym produktem, który przyniósł jej sławę, był ognioodporny kombinezon. Dziś marka jest obecna w 80 krajach i zatrudnia około 800 pracowników. Oprócz wyposażenia samochodowego, Sparco produkuje również odzież dla motorsportu, w tym kombinezon “Prime”, ważący jedynie 600 gramów, stworzony we współpracy z zespołem McLaren Formula 1. Akcesoria marki znajdują się w ofercie takich producentów jak Lamborghini czy Ford.

Sim Racing Telemetry

Sim Racing Telemetry to niezbędne narzędzie dla społeczności simracingu, umożliwiające szybkie pozyskiwanie, analizowanie i przeglądanie szczegółowych danych telemetrycznych z gier wyścigowych.

Telemetria to kluczowy element, pozwalający kierowcom interpretować dane zebrane podczas wyścigu lub sesji treningowej i wykorzystywać je do odpowiedniego dostosowania stylu jazdy oraz konfiguracji pojazdu w celu uzyskania jak najlepszych wyników.

SRT to właściwe narzędzie do poprawy swoich osiągów w symulatorze, podobnie jak prawdziwe narzędzia telemetryczne dla prawdziwych kierowców. To niezastąpione narzędzie do nauki i planowania ustawień na czasówki, kwalifikacje oraz wyścigi.

Sim Racing Telemetry rejestruje wszystkie dostępne dane telemetryczne podczas gry i prezentuje je w prostych i intuicyjnych interfejsach: kierowcy mogą analizować dane, patrząc na same liczby, interaktywne wykresy lub rzut na zrekonstruowany tor. Zarejestrowane sesje są również podsumowywane za pomocą wykresów. Dane mogą być udostępniane innym osobom i eksportowane do dalszej analizy.

Strona internetowa udostępniona w profilu kierowcy z informacją o możliwości pobrania oprogramowania do odczytu plików:

gt sim race logo
cada logo

CaDA

Marka znana jest z wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych, dzięki którym można samodzielnie tworzyć zdalnie sterowane zestawy lub ozdobne budowle, figurki czy też pojazdy!

Oficjalny dystrybutor i nasz dostawca:
 
Almarina Trade ul. Chwaszczyńska 137B 81-571 Gdynia
 

VD Oleje

Oficjalny dystrybutor produktów marki Valvoline posiadający w swojej ofercie pełną gamę produktów klasy premium do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów terenowych i motocykli oraz stacjonarnych silników przemysłowych.

valvoline logo
vd oleje logo

Royal13

Wypożyczaj emocje, kieruj umiejętnościami. Jesteśmy dynamiczną wypożyczalnią samochodów sportowych, z pasją i zaangażowaniem dostarczającą niezapomniane doświadczenia kierowcom o wyjątkowych potrzebach.

QubicSystem

Qubic System to dziecko polskiego producenta Motion Systems specjalizującego się w produkcji symulatorów do wielu różnych zastosowań. Jesteśmy dumni ze współpracy i mamy nadzieje, że będziemy mogli wspólnie zwiększać świadomość i zaufanie do marki.

Cammus

CAMMUS specjalizuje się w produkcji profesjonalnego sprzętu do simracingu! Wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz nieszablonowe rozwiązania to coś co wyróżnia markę na tle konkurencji!

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

Nie przegap żadnych nowości, aktualizacji oraz specjalnych ofert od GT Sim Race. Dołącz do naszej społeczności i zyskaj dostęp do wyjątkowych treści, dostępnych tylko dla subskrybentów.