GT SIM RACE E-SPORT TEAM

Zespół GT SIM RACE E-SPORT został stworzony z pasji, aby z dumą reprezentować ośrodek wirtualnego ścigania w Krakowie, podczas wirtualnych wyścigów. Naszym celem jest zbudowanie solidnej oraz rozpoznawalnej marki, która będzie mogła stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom na najwyższy poziomie w ACC.

Nasz zespół

Olivier Dudzik

Uczeń szkoły średniej o profilu językowym. Rodowity krakowianin.

Fan sportów motorowych. Przygodę z motoryzacją rozpoczął  w wieku trzech lat. 

Czas wolny spędza na gokartach i wirtualnych torach. 

Pasjonat F1.

Ekspert z zakresu historii wyścigów i statystyk Formuły jeden. 

Fan Maxa Verstappena, poliglota ze znajomością angielskiego , hiszpańskiego , holenderskiego i niemieckiego. 

Od niedawna zawodnik GT Sim Race.

Bartosz Binczyk

Profesjonalny architekt oprogramowania układów scalonych w samochodach osobowych, a po godzinach zagorzały pasjonat motorsportu. Po ukończeniu studiów na kierunku “Mechatronika pojazdów” na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, całą karierę poświęca samochodom. Czas wolny natomiast spędza na wirtualnych torach wyścigowych, na których ściga się od 2020 roku. Poza samymi wyścigami, interesuje się analizą danych telemetrycznych oraz ulepszaniem ustawień pojazdu. Doświadczenie “torowe” zdobył na kartingowych mistrzostwach Polski, gdzie pełnił rolę wsparcia technicznego dla uczestników zawodów Rotax Max Challenge Poland.

Jakub Bukry

Zainteresowany motorsportem od momentu doświadczenia pierwszych imprez wyścigowych i rajdowych jako dziecko. Z nostalgią wspomina czasy świetności Roberta Kubicy i archiwalne nagrania z grupy B. Simracing traktuje jako hobby i brakujący element między prawdziwym ściganiem a realiami finansowymi tego sportu. Do tej pory z osiągnięciami w eventach time attack z nadzieją na zebranie nowego doświadczenia w wyścigach długodystansowych.

Jakub Janowski

Były sportowiec, sporą część swojego życia poświęcił na uprawianie kolarstwa szosowego i górskiego. Absolwent Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie w specjalizacji sportowej, obecnie student Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku zarządzanie w turystyce i sporcie. Od wielu lat pasjonat motoryzacji, tworzący związane z tym różnego rodzaju treści na platformy społecznościowe. Simracingiem zainteresował się stosunkowo niedawno poprzez wizytę w centrum GT Sim Race. Chce sprawdzić, czy doświadczenie zdobyte w innych dyscyplinach sportu przeniesie się bezpośrednio na wirtualne tory.  

Ulubieni sportowcy – Robert Kubica Driver Błyskawica i Mariusz To By Nic Nie Dało Pudzianowski.  

Maciej Kasprzyk

Pasjonat motorsportu oraz historii. Swoją przygodę z simracingiem rozpoczął w roku 2019, stawiajcie pierwsze kroki w F1 2019. Po ukończeniu studiów historycznych na kierunku antropologia historyczna, podjął decyzję aby w pełni poświęci się simracingowi. Obecnie rywalizuję w miedzynarodowych wyścigach długodystansowych na platformie rfactor2.

GT SIM RACE

To ośrodek wirtualnego ścigania w Krakowie, który zrzesza pasjonatów motorsportu, rywalizujących między sobą na wirtualnych torach. Dzięki naszym symulatorom możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.

Partnerzy